МО математики, інформатики, трудового навчання

Методичне об'єднання вчителів математики, інформатики, трудового навчання

 

 

    Методичне об’єднання вчителів математики, інформатики та трудового навчання ЗОШ І-ІІІ ст. №4 складається з 15 творчих, ініціативних та високопрофесійних вчителів:  8 учителів математики, 3 вчителі інформатики та 4 учителя трудового навчання. Очолює кафедру спеціаліст І категорії, учитель інформатики  - Удич Ірина Володимирівна.  

    Учителі кафедри працюють над проблемою “Підвищення мотивації учнів при вивченні математики, інформатики та трудового навчання шляхом застосування активних форм і методів навчання на уроках та в позакласний час з використанням інноваційних технологій.”  Ідея втілення інноваційних технологій в навчання передбачає досягнення мети високоякісної освіти, тобто освіти конкурентноздатної, спроможної забезпечити кожній людині умови для самостійного досягнення тієї чи іншої цілі, творчого самоутвердження у різних соціальних сферах. 

  Завдяки сумлінному ставленню до роботи мають значні здобутки на освітній ниві. Учні стають переможцями предметних олімпіад, вони є активними учасниками шкільних, міських  та обласних  заходів та конкурсів. 

      Вчителі кафедри є однодумцями, генераторами креативних ідей, які йдуть в ногу з часом.  Вчителі  методичного об’єднання не зупиняються на досягненому. Вони впевнено  крокують вперед з новими планами, задумами, ідеями.