Час настав – усе буде по-новому!

02.03.2018 22:22

Ed Camp Ukraine та Lumo Education (Фінляндія) оголосили конкурс серед українських шкіл взяти участь у проекті «Змінитися за 7 днів». Серед 845 шкіл України, які взяли участь у конкурсі, півфіналістами стали 4 школи. Серед них Дрогобицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. Переможець конкурсу - Трудолюбівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миргородського району Полтавської області.

         На базі цієї школи відбулася зустріч з Головою Правління та директором відділу освіти Lumo Education Есою Сінівуорі, Головою відділу викладання та інновацій Lumo Education Каісі Хелмінен, регіональним директором Lumo Education у країнах пострадянського простору Дмитром Науменком, Громадською організацією «Ед-Кемп Україна».

         Метою програми було ознайомити учасників конкурсу з фінською моделлю освіти, визнаною однією з найуспішніших у світі. Фінська команда ознайомила нас з фінською системою освіти соціального конструктивізму, навчанням через експеримент, провела низку уроків і тренінгів, ознайомила з методикою співучителювання, тобто ведення інтегрованих уроків кількома педагогами разом.

         Ми мали змогу долучитися до цієї програми, вловити нові іскри для подальшого втілення проекту у життя нашої школи, переконатися, що справжні зміни можна закласти в розвиток і нашої школи.

         Це були незабутні дні. Щирість, відкритість, доброзичливість, любов до своєї справи, до дітей переконали нас, що маючи потужні власні ресурси та наше бажання, ми забезпечимо підвищення якості освіти, трансформацію педагогічної ідеї. І ми готові стати агентами змін і щиро ділитися отриманим досвідом з освітянами нашого міста. Співпраця продовжується, і вона дасть плідні результати. Ми віримо, що Нова Українська школа впевнено стартуватиме у всіх навчальних закладах і стане приорітетним напрямком якісних змін в освіті. Україні потрібна системна реформа освіти.   

                                                                                                                  Директор школи С.В. Мала