Духовна академія « Від серця до серця»

22.04.2015 22:30

     Колектив ЗОШ№ 4 з нетерпінням очікував духовної академії, яка відбулася 16 квітня 2015 року.

     Це було свято великої батьківської, учительської і учнівської родин школи. На духовній академії був присутній священик церкви Петра і Павла, наш давній друг  і духовний порадник отець Іван. Його повчальна і невимушена бесіда створила гарну атмосферу для праці. Ми з трепетом серця очікували на освячення ікони Матері Божої Неустанної Помочі, яка  була  створена працьовитими руками наших вчителів. Скільки тепла  і щирості вкладено в кожен стібок цього образу .Відтепер ми віддали всі свої надії, сподівання, мрії, душі і помисли під надійну охорону Божої Матері.

     Присутні перебували у приємній атмосфері,  яка була створена групами наших колег. Група Тетяни Аркадіївни Баранової  торкнулася вміння знаходити компроміси в суспільстві. Члени її групи настільки дипломатично описали сьогоднішні проблеми нашого суспільства, що деяким нашим  дипломатам можна і повчитися у них.

      Батьки уважно слухали думки, якими ділилася група Людмили Іванівни Горман про відносини в сім’ї, про вміння знаходити компроміси і прожити довге і щасливе сімейне життя. Для багатьох ці поради стануть у нагоді.

     Міцний вчительський колектив представляла група Лариси Іванівни Височанської, яка вдало підібрала моменти з фільму,  які внесли пожвавлення у хід бесіди. Члени її групи пригадали наші спільні справи і надихнули нас на нові ідеї. Цікавими були результати опитування, проведені в початковій школі. Вони дали змогу проаналізувати наші дії і співставити з почуттями дітей.

      До глибини серця кожного дійшли думки, які озвучила група Олени Євгенівни Сидоренко. Вони дали нам можливість спинити свій біг і вловити найщасливіші і найцінніші моменти нашого життя.

       Доречною була  і розповідь групи  під керівництвом Лесі Володимирівни Гизюк. В цікавій формі вони донесли своє розуміння духовності.

 Прикрасою свята були мелодії пісень у виконанні колег, які дарували присутнім хвилини радості від зустрічі з піснею.

       Час непомітно підходив до кінця. Завершенням духовної академії було спільне пригощання пасками від багатьох  господинь, які вклали в них любов, тепло своїх душ, посипали порошком любові і поділилися з кожним .

   Емоціями було наповнено кожне серце, а очі випромінювали радість. Це найкраща і найщиріша подяка всіх, хто працював над створенням такого дійства.

 Духовна академія ще не завершилася, а у нас уже були нові ідеї, які ми будемо втілювати в життя.