Форум інноваційної освіти

11.12.2017 23:20

 8-9 грудня Львів перетворився на майданчик для активних освітян, які обговорили інновації та зміни в освіті України, які можна реалізувати вже сьогодні. За підтримки Львівської міської ради, Центру інноваційної освіти «Про.Світ» , Простору освітніх ініціатив Українського Католицького Університету, Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, освітян з Естонії, Ізраїлю у приміщенні УКУ, Центрі Шептицького відбувався Форум Інноваційної Освіти.

Форум – це можливість масштабувати кращі практики освіти України, створювати партнерські проекти, разом рухатись у напрямку розвитку шкіл і освіти в країні. Спікери, вчителі та директори,  освітні тренери та громадські активісти розглядали актуальні питання розвитку середньої освіти в Україні та проводили майстер-класи. Завдяки  конкурсному  відбору директори Дрогобицьких ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Наталія Ярославівна Ластов’як та Дрогобицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Світлана Василівна Мала мали чудову можливість долучитися до участі у Форумі Інноваційної Освіти та обрати для себе актуальні теми, бути учасниками майстер-класів і отримати практичний досвід втілення Закону України «Про освіту».

Сьогодні Україна проходить шлях освітньої реформи, і ми віримо, що для того , аби реформа була реалізована, нам потрібно запустити рух на місцях вчителів, директорів, громади, які наповнять освітні заклади новими ідеями та привнесуть культуру творення інноваційного середовища у свої школи.

Шлях до кращої освіти непростий, але кожен повинен рухатись маленькими кроками , наповнюючи новими сенсами  свою школу, змінюючи архітектуру відносин.

                                                                                             Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів №4  Мала С.В.