Християнські цінності в сучасній системі освіти

13.05.2018 21:48

10 травня 2018р на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся семінар міського методичного об’єднання вчителів християнської етики на тему: «Християнські цінності в сучасній системі освіти».

На цьому святі були присутні методист міського методичного кабінету Разумна Л.М. та вчителі християнської етики шкіл Дрогобича та Стебника.

 З вітальним словом і презентацією школи виступила директор школи  Мала С.В.

Учасники семінару відвідали духовну академію «Роль жінки у житті народу», яку провела вчитель християнської етики Жуковська І.І. на базі   2-Б класу (кл. кер. Притула В.С.)

Гості також стали учасниками науково-практичної конференції «Неопалима купина», яку підготували вчителі кафедри іноземної мови. Учні виступили з науковими роботами англійською, німецькою та польською мовами на тему: «Жінка в українському суспільстві».
Цей семінар був просякнутий атмосферою великої щирості, любові і подяки, адже ми говорили про Жінку: жінку – матір, жінку-берегиню, жінку-захисницю.

На цьому семінарі вчителі християнської етики мали можливість докладніше ознайомитися із роботою вчительського колективу ЗОШ№4. У всіх гостей залишилися гарні емоції, позитивний настрій, теплі спогади.

Останнім акордом семінару стало свято Бабусині поради. Традиційно до школи завітали берегині традицій, звичаїв та обрядів - наші бабусі. Зі словами Божого благословення звернувся до присутніх отець . Бабусі нашої школи були представлені у таких номінаціях: майстрині вишивки, кулінари, шанувальники музики, перукарської справи, бабусі- вчителі нашої школи. Усі вони ділились досвідом, давали корисні поради молодому поколінню. Пісні, теплі слова подяки лунали на адресу наших бабусь. Приємна, затишна атмосфера панувала у залі. Методист відділу освіти Людмила Разумна подякувала всім за хороший настрій, побажала бабусям здоров’я, довоголіття. Кожну гостю нагородили Подяками, квітами і запросили всіх до спільного фото. Цінуймо наших бабусь!

                                                                                                          Вчитель християнської етики Жуковська І.І.

                                                                                                          Вчитель укр.  мови та літератури Моргун О.М.