Коли містом керують мешканці

21.08.2017 23:02

     20-23.06.2017р. адміністрація Дрогобицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 в особі директора школи Малої С.В. та заступника директора Самойлик С.В. стали учасниками семінару « Партиципаторний бюджет: шлях до налагодження  діалогу у громаді» за підтримки Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ, Фонду Східна Європа.

      Під час роботи семінару ми мали змогу дізнатися про етапи формування громадського бюджету, чинники, які сприяють успішній реалізації партиципаторного бюджету, визначити позитивні та негативні сторони впровадження громадського бюджету, зазначити найоптимальніші  методи донесення інформації до мешканців міста.

      Ми зробили перший крок  у формуванні громадського бюджету та  залученні коштів до школи – написали проект «Впровадження енергозберігаючих технологій шляхом заміни віконних конструкцій у Дрогобицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №4». Конкурс проектів відбуватиметься з 30 липня до 13 серпня 2017 року. Голосувати за проект можуть всі мешканці міста, як на  на офіційному веб-сайті Дрогобицької міської ради, так і у спеціальних скриньках.

Тож, шановні колеги, батьки, учні, громадо, долучайтеся, голосуйте за проект нашої школи «Впровадження енергозберігаючих технологій шляхом заміни віконних конструкцій у Дрогобицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №4»

Не будьте байдужими! Разом ми можемо досягти успіху!