Корисна співпраця

23.03.2018 10:16

20 березня 2018 року у ЗОШ №4 м. Дрогобича розпочато співпрацю з Регіональним еколого-просвітницьким центром, заснованим на базі біолого-природничого факультету ДДПУ ім. І.Франка по організації системи сортування та утилізації побутових відходів.

         Цьогоріч у школі вирують емоції та враження від участі у різноманітних міжнародних, всеукраїнських і регіональних проектах.

         Лише за останні два місяці у ЗОШ №4 м. Дрогобича відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційне педагогічне проектування у процесі реалізації «Нової Української школи».

         Учні і вчителі школи активно залучилися до Міжнародного конкурсу «Зміни школу за сім днів» (Україна-Фінляндія).

         Група вчителів предметників (Бойцун Л.П., Мідик Г.Р., Бігун Л.Т., Чернігевич Л.В., Коцур О.І.) разом із старшокласниками взяли участь у австрійському проекті «Краса мого міста в історії часу».

         Учнів школи залучили до проекту «У її краплині - життя», яку проводило КП «Дрогобичводоканал». Проблема води захопила учнів, не залишила їх байдужими.

         І ось знову у школі гості. Студенти і викладачі біолого-природничого факультету ДДПУ ім.І.Франка на чолі з Тарасом Богдановичем Скробачем, доцентом, кандидатом сільськогосподарських наук, прийшли до школи не лише розповісти про дану проблему, але і поділитись досвідом, який започаткували після відвідування Бельгії та інших країн Євросоюзу. У цікавій, доступній формі учні навчилися сортувати сміття у ящики з написом «папір», «пластик», «скло», «органіка», «несортоване сміття», зменшувати об’єм пластикових пляшок та ємностей для соків, молочнокислих продуктів. Вражаючи відео доповнили виступи гостей.

         Щороку у Дрогобичі вивозилось 60 000 м3 сміття. У разі сортування ця цифра зменшиться у 8 раз, а це істотно покращить екологію і здоров’я людей.

         Сподіваємось, що здобуті знання учні принесуть у власні родини і разом з батьками долучаться до дуже корисної праці.