В пам'ять директора школи Єрьоміна В.І.

05.04.2016 21:45

       На одному з традиційних вечорів зустрічі випускників ветеран школи, відомий та улюблений вчитель Віноградов Євген Якович запропонував відреставувати памʼятник легендарному директору нашої школи Єрьоміну Василю Івановичу. Цю ідею підказали йому відомі вчителі Хоменко Станіслав Вікторович та Іваненко Владлен Олександрович.

        Випускники школи із завзяттям відгукнулись на цю пропозицію. Одразу ж випускниця  Олена Богушевська, яка є  директором Дрогобицького відділення банку «Універсальний», оголосила про відкриття рахунку на імʼя Євгена Яковича. Випускник Сергій Стратонов, який очолює Раду банку «Універсальний» в м.Києві, також активно долучився до цієї акції.

       До середини 2013 року на рахунку було зібрано 10 026 гривень та понад 1200 гривень було передано особисто Віноградову Є.Я. За ці кошти реконструювали  памʼятник Єрьоміну В.І. та спорудили поруч памʼятник його сину Валерію Івановичу. В с.м.т. Підбуж, в будинку людей похилого віку, була віднайдена могила жінки Василя Івановича – Валентини Олексіївни та споруджено на ній памʼятник.

       Євген Якович дякує всім небайдужим випускникам нашої школи з Дрогобича, Львова,  Києва, Івано-Франківськв, Хуста, Москви, Санкт-Петербурга, Польщі, Чехії, Німеччини, Італії, Канади, США, Ізраїля.

       Адже недарма можна сказати про славетних випускників школи: «Весь глобус наш! Та корені наші – тут!»