Педагоги Дрогобицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 на Фестивалі освіти у Львові: Вчителі майбутнього

23.04.2018 21:49

Цими вихідними у Львові було спекотно, і не тільки через теплу погоду. У Львові 21-22 квітня проходив фестиваль освіти. Організатором цього дійства була команда Юрка Назарука, співзасновник холдингу емоцій IFEST, який впевнений, що основа освіти – це енергія, правильні вчителі і діти, які хочуть іти в школу. Спікерами фестивалю були засновники «Освіторії». На фестивалі було 717 учасників з 10 областей України: це і вчителі, і директори, і представники управлінь освіти і всі небайдужі до змін в освіті. Зі вступним словом до учасників фестивалю звернулася Зоя Литвин, засновниця Новопечерської школи, яка розповіла про історію становлення школи і про зміни, які вони пропагують в освіті. Нельсон Мондела вважав, що освіта – це найпотужніша зброя, за допомогою якої можна змінити світ. Створення «Освіторії» - неприбуткової громадської спілки, яка допомагає змінювати й розвивати освіту в Україні.

         Мікроклімат фестивалю просто зашкалював емоціями. Посмішки, відвертість, свобода вибору, смаколики – і все, що потрібно для плідної праці. У нас була нагода поспілкуватися із заступником міністра освіти П.К.Хобзеєм і почути відповіді на питання, які хвилюють освітян. Настільки вражаюча атмосфера широких можливостей для навчання просто захоплює. Хочеться сказати велике спасибі організаторам і ще проведення не однієї такої акції в їхній роботі. Особливо пізнавально було зустрітися віч-на-віч з тренерами освітньої платформи «Ed ера». Майстерки від Марини Пристінської нас захопили своєю простотою, науковістю і доступністю викладу. Це стало неоціненним досвідом для наших уявлень щодо змін в освіті.

         Два дні пройшли на одному подиху. Смачна ароматна львівська кава, душевна атмосфера, цікаві співрозмовники дали нам заряд бадьорості і впевненості в своїй праці і її необхідності.

 

Вчитель початкових класів

Дрогобицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

Гизюк Л.В.