Плідна співпраця КП «Дрогобичводоканал» і Дрогобицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

05.02.2018 21:51

З 30.01. по 01.02. у Дрогобицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбулися чотири зустрічі представників комунального підприємства «Дрогобичводоканалу» та учнів 7-11 класів школи. Це були просвітні бесіди у рамках проекту «У її краплі - життя», який проводиться у школах міста.

         До учнів прийшла команда провідних спеціалістів різних відділів підприємства на чолі з керівником Романом Шагалою.

На початку зустрічі до учнів зі словом звернувся президент Центру християнської освіти, директор Бюро розвитку Дрогобицької католицької школи «Віра, Надія, Любов», отець Іван Гнатів. Він нагадав усім про те, що вода є божим даром та благословенням, тим, що очищує не лише тіло, але й енергетику людини.

         Потім перед дитячою громадою виступили представники керівного складу КП «Дрогобичводоканал» Роман Яджак, Володимир Сливінський, Людмила Федис, Леся Ясюра, Роксолана Поліщук, Леся Когор.

         Учням було показано цікаву мультимедійну презентацію. Наприкінці зустрічі кожному учню та присутнім з ними вчителям було роздано красиво оформлені та змістовні буклети.

         Представники КП «Дрогобичводоканал» розповіли про природні характеристики і стани води; нагадали учням про глобальну проблему нестачі чистої питної води. Крім цього, учнівську аудиторію було познайомлено з головними історичними відомостями розвитку системи центрального водопостачання у нашому регіоні. До відома слухачів було доведено, як підприємство обліковує використання води та принцип роботи водного лічильника. Жвавий інтерес викликала частина про боротьбу з крадіями води, шахраями та форми покарання.

         Цікаво було спостерігати, як учня 11-го класу запросили, щоб одягнути спецодяг працівника-ремонтника водних систем. Це розважило усіх.

         На завершення юрист комунального підприємства навела більше прикладів розв’язання проблем використання води у правовому фокусі.

         Під час зустрічі учні були активними слухачами: задавали запитання, додавали коментарі та відповідали на запитання. Після виступу кожного доповідача учні дякували оплесками.

         У підсумок хочеться сказати, що такі проекти і зустрічі є актуальними, дуже необхідними для сучасного українського суспільства. Особливо для молоді, на яку покладаються великі сподівання щодо майбутнього України. І тому співпраця, шляхи якої вже визначені, між шкільною громадою і КП «Дрогобичводоканалом» триватиме і надалі.