Правова культура в школі

23.03.2018 10:13

19 березня 2018 року у ЗОШ №4 відбулася конференція шкільного науково-практичного товариства «Неопалима купина» на тему «Історико-філософські та правові аспекти виховання громадянина України».

Учні 10-11 класів працювали над обраною темою дослідницької роботи, а з результатами ми познайомились на цьому засіданні. Про реорганізацію рухівської преси ми довідались із доповіді учениці 10-А класу Дякун Тетяни (вчитель Мідик Г.Р.). Дві найбільші проблеми для виживання нашого виду - ядерну війну та екологічну катастрофу – розглянув учень 11-Б класу Летнянка Іван (вчитель Мідик Г.Р.).

         Захоплено брали активну участь в обговоренні питання щодо несення адміністративної відповідальності неповнолітніх, де дане питання підготував учень 10-А класу Досяк Ігор (вчитель Бігун Л.Т.). Не менш цікавим був розгляд доповіді про права та обов’язки дітей у шлюбно-сімейному законодавстві, яку підготувала учениця 10-А класу Гентош Анна (вчитель Бігун Л.Т.). Для кожного з нас залишається актуальною тема несення дисциплінарної відповідальності неповнолітніх, яку розкрила учениця 10-А класу Неборак Анастасія (вчитель Бігун Л.Т.). Не обійшли увагою питання кримінальної відповідальності неповнолітніх та дії кримінального кодексу на наркоманію, яку підготували Дика Анна та Жукровська Руслана, учениці    10- А класу (вчитель Бігун Л.Т.).

Доповіді учнів були доповнені проектно-комп’ютерними презентаціями, що надзвичайно зацікавило слухачів. Висновком засідання можна вважати наступне: рівність прав не в тому, що всі ними користуються, а втому, що всі вони надані. Учасники 13-ї науково-практичної конференції шкільного товариства «Неопалима купина» були нагороджені дипломами секції історико-філософських та правових дисциплін.