Сурми звитяги - 2017

30.11.2017 10:06

28 листопада 2017 року у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбувся заключний концерт ХVІІІ дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги». У цьогорічному конкурсі взяло участь 12 тисяч конкурсантів із 14 областей України, для яких небайдуже минуле і одночасно майбутнє нашої держави. Дрогобич достойно представляли творчі колективи шкіл міста.

Перед гала-концертом відбулося нагородження переможців фестивалю в таких номінаціях: «Солісти-вокалісти», «Живопис та графіка», «Декоративно-ужиткова композиція», «Авторська поезія», «Авторська пісня», «Вокально-інструментальні ансамблі», «Оркестри», «Хореографія».

З вітальним словом до переможців звернувся директор фестивалю Володимир Степанишин, заступник директора департаменту освіти і науки ЛОДА Ігор Гайдук, голова обласного товариства «Просвіта» Ярослав Пітко. Голова журі Віктор Камінський наголосив, що мистецьке дійство відбувається на одній із найкращих сцен світу – Львівській опері, яка буде не першою сходинкою для талановитої молоді.

Учасниками цьогорічної спортивно-хореографічної композиції «Люди, як кораблі» були талановиті діти Народного ансамблю «VIVA», Зразкового ансамблю «Радість», відділення акробатики ДЮСШ ім. І.Боберського та молодіжної формації «Авангард» ЗОШ №4. Всі ці колективи поєднав талановитий хореограф Сергій Дмитрієв. Цю композицію він створив в пам'ять талановитого співака Андрія Кузьменка і вона не мала рівних на гала-концерті. Глядачі підтримували бурхливими оплесками учасників дійства. А під час фінального вступу учнів ЗОШ №4 зал аплодував стоячи.

Щира подяка від колективу вчителів, батьків та учнів школи керівникам творчих колективів. Їхній внесок у виховання та навчання учнівської молоді був пошанований міським головою Тарасом Кучмою та начальником відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Петром Сушком на урочистостях з нагоди Дня вчителя.

Молодіжна формація «Авангард» розпочинає свою підготовку до наступного XIX фестивалю «Сурми звитяги». Бо кожен фініш – це по суті старт. Ми пишаємося, що керівником цього проекту є випускник та працівник нашої школи, заслужений діяч естрадного мистецтва України, людина з великої літери – Сергій Дмитрієв.

                                                                                                  вч. історії Мідик Г.Р.