Свято розуму, краси і талантів

23.04.2017 23:23

22.04.2017 відбувся батьківський концерт, а окрасою і сюрпризом свята стало нагородження Грамотами Відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради та пам’ятними знаками «Перлина знань – 2017» переможців Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсів.

Учні нашої школи твердо переконані, що школа – це праця, школа – це перемоги, школа – це знання.

Ми пишаємося переможцями олімпіад та конкурсів:

Учениця 11А класу Толстопʼятко Марина

Учениця 10А класу Німилович Діана

 Учениця 8А класу Мелничук Лола

Учениця 8А класу Мусій Катерина

Учень 8А класу Терехов Кирило т

Учениця 10А класу Лащів Анна

Учень 9Б класу Охріменко Михайло

Учениця 11А класу Болонна Христина

Учениця 9Б класу Дякун Тетяна

Учень 10Б класу Летнянка Іван

Учень 11А класу Хожамкулієв Ярослав

Учень 9В класу Досяк Ігор

Учениця 8А класу Савицька Анастасія

Учениця 8А класу Васеньова Анастасія

Учениця 8А класу Кравець Анна

Учениця 10А класу Кривошея Каріна

Учениця 8Г класу Півтораніс Діана

Учениця 9А класу Неборак Анастасія

Учениця 11А класу Павловська Христина

Учениця 10 Б класу Удич Софія

Учениця 8Б класу Боберська Ірина

Учень 9Б класу Мосій Василь-Олександр

Учень 8Г класу Муляр Олександр

Учень 10 Б класу Дачук Олександр

Учениця 3Г класу Дукас Ірина

Учениця 4Б класу Лиса Софія

Учениця 8В класу Лоб Валерія

Учениця 7Г класу Кравців Зоряна

Учениця 11А класу Костик Ірина

За результатами голосування визначено переможця конкурсу учнівських та вчительських симпатій «Учень року – 2017» ученицю 11А класу Болонну Христину.

Запалити зірку -  одна справа. А зробити її негасимою – інша. Низько вклоняємося і дякуємо педагогам, які були причетними до успіху цих учнів:

Учитель географії Горічко Мирослава Петрівна

Учитель російської мови і літератури Кожухова Любов Анатоліївна

Учитель англійської мови Сидоренко Олена Євгенівна

Учитель інформатики Жгута Тетяна Василівна

Учитель фізики Іонова Ніна Олександрівна

Учитель англійської мови Гребець Олена Василівна

Учитель української мови і літератури Тростянчук Любов Филимонівна

Учитель української мови і літератури Постойко Ольга Йосипівна

Учитель біології Чернігевич Любов Володимирівна

Учитель української мови і літератури Симович Інна Романівна

Учитель інформатики Удич Ірина Володимирівна

Учитель польської мови Сіткевич Іван Романович

Учитель історії Мідик Ганна Романівна

Учитель української мови і літератури Моргун Олена Мирославівна

Учитель молодших класів Лютик Неля Богданівна

Учитель християнської етики Жуковська Іванна Ігорівна

Учитель хімії Коцур Ольга Ігорівна

Учитель української мови і літератури Піців Лілія Миколаївна

Учитель історії та права Бігун Любов Теофілівна

Учитель молодших класів Гриньків Марта Любомирівна

Учитель трудового навчання Лаганяк Василь Степанович

Гарний настрій подарували керівники творчих колективів:

Дмітрієв Сергій Володимирович;

Вовденко Наталя Володимирівна;

Антоник Наталя Володимирівна;

Пуців Леся Володимирівна.

Свято пройшло на позитиві і подарувало безліч позитивних емоцій!

     Уч. укр. мови та літератури О.М. Моргун