Твоє майбутнє в твоїх руках

05.12.2017 21:33

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Традиційно проводяться заходи, де школярів  інформують про вплив куріння, алкоголю і наркотиків на організм, сприяють фомуванню здорового способу життя. Особливо актуально це для підлітків та учнівської молоді, адже, власне, у такому віці викурюється перша цигарка, випивається перша чарчина і вперше експериментується з наркотичними засобами.

Саме у п'ятницю, 1 грудня в Дрогобицькій ЗОШ № 4 відбувся круглий стіл за участю спеціалістів на тему «Твоє майбутнє в твоїх руках». До дискусії запрошувалися як учні, так і гості: представники реабілітаційного центру «Назарет», правоохоронних органів та медицини.

Перш за все, обговорення стосувалося ризиків для здоров'я і життя людини, але підіймалася й тема моральних загроз для особистості та суспільства загалом. Інформація для учнів була чіткою, лаконічною, її доповнювали виступи запрошених. Кожен спеціаліст проаналізував ситуацію зі свого боку тому картина узалежнень стала повнішою, правдивішою для присутніх. Діти також доволі активно і невимушено висловлювалися.

Сподіваємося, що інформація про узалежнення стане учням пересторогою і мотивуватиме відповідально та небайдужо ставитися до власного життя.

Вважаємо, що жодні зусилля немарні, якщо хоча б комусь цей захід допоміг зрозуміти, що є найбільшою цінністю для людини.

Дякуємо нашим гостям за змістовні, зрозумілі та вичерпні відповіді на запитання.

До організації заходу долучилися практичний психолог Свойкіна Н.Б., соціальні педагоги Сенчишак Т.С. та Рябцева Ю.В., а також вчитель етики Жуковська І.І.

                                                  шк. психолог  Свойкіна Н.Б.