Урок плавання в ЗОШ №4

20.03.2018 10:06

Як  саме на практиці «працюють»  здоров’язберігаючі технології? Думаємо, урок плавання – гарний приклад.

Близькість до спортивної школи ЗОШ №4  має свої переваги. Завдяки зусиллям голови міста Тараса Кучми , заступника з гуманітарних питань Василя Качмара та директора ДЮСШ  Івана Файчака учні четвертої школи  впродовж цього навчального року у межах уроків фізкультури мають можливість займатися плаванням. Схожий досвід в нас уже був: кілька років тому діти-третьокласники з великим задоволенням відвідували  уроки плавання. А в оновлений басейн неможливо не пірнути!

Саме там 14 березня  відкритий урок з плавання презентувала вчитель-методист фізичної культури Наталія Стеценко. Учні 9 класу перебували під пильним медичним контролем, чітко дотримувалися правил та послідовно змінювали навантаження. Вони не просто плавали, а стрибали, робили «зірочку», «поплавок» та чимало інших вправ.

Колеги засвідчили високий рівень підготовки Н. Стеценко, системність у роботі, завдяки якій чимало її  учнів, що з острахом наближалися до води, навчилися впевнено плавати.

Хочеться, щоб у майбутньому всі учні ЗОШ  №4  мали таку чудову можливість – урок плавання. Дякуємо за співпрацю, спортивна школо!