В пам'ять Небесній Сотні

25.02.2017 22:21

     На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. Останніми у цьому довгому списку стали герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.

22 лютого в ЗОШ№4 відбувся вечір-реквієм  «Небесна сотня. Герої не вмирають»,  підготовлений учнями 10-А та 10-Б класів та класними керівниками Пуців Л.В. та Бойцун Л.П. Учні та вчителі до глибини душі перейнялися духом атмосфери трагічних подій 19-21 лютого 2014р. Демонстрація кліпів "Пам'яті полеглим героям", світлин про героїчно-трагічні події та вірші, присвячені Героям Небесної сотні, створили атмосферу безкінечної невимовної скорботи.

      Заключне слово директора Малої С.В. було настільки вражаючим, що кожен з присутніх назавжди запам’ятає ці повчальні слова.

      Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі. Вшанувати ім’я цих патріотів - це не просто святий обов’язок, це наша шана і гордість за них, за їхню відданість, за відвагу. 

                                                                    Уч. німецької мови Бойцун Л.П.