Весна – красна до нас прийшла, нам гаївки принесла...

09.05.2017 22:03

В Дрогобицькій ЗОШ I – III ступенів № 4 є багато традиційних свят. А цієї весни з ініціативи завуча школи Самойлик Світлани Володимирівни учні початкових класів започаткували нове свято. Кожна паралель мала свій напрямок роботи: 1 –і класи – веснянки, 2 – і класи – народні ігри, 3 – і класи – святкування Великодня  різних країнах, 4 – і класи – екологічний напрямок.

Святково прикрашений зал зачарував гостей. На великій стіні було писанкове дерево, а кожна писанка була зроблена добрими руками наших класних родин.

Більше ста першокласників, вчителі, гості з Польщі, батьки зібралися у актовому залі. Під веселу мелодію перед глядачами  з’явилися Писанка і Весна( учениці 6 – Б класу Мар’на Мицяк та Анастасія Каменська) та першокласники, які від усієї душі декламували вірші про весну. Учні 1 – Б

 ( класний керівник Притула В.С.)  та учні 1 – Г класу ( класний керівник Коцур Н.М.)  зачарували присутніх виконанням веснянок, які їм допомогла вивчити вчитель музичного мистецтва Антоник Н.В. Учні 1 – В класу разом з класним керівником Івановою Т.В. запросили всіх да танцю « Подоляночка». Діти танцювали з радістю і в нагороду отримали гучні оплески. Для глядачів учні 1 – А класу ( класний керівник Гизюк Л.В.) підготували пісню – гру « Вербовая дощечка». На обличчях дітей сяяла посмішка, а це означає, що свято вдалося.

Не оминули своєю увагою першокласники і гостей з Польщі, які перебували в нашій школі. Для них подарунком стали зроблені власноруч писанки, що символізують безперервність життя і є символом Великодня.

Прекрасним завершенням свята стала пісня « Це моя земля» у виконанні Мар’яни Мицяк та Анастасії Каменської.

Глядачі та учасники свята перебували у піднесеному настрої. Довго не вщухали оплески.

Доки діти співатимуть веснянок та писатимуть писанки, світ буде існувати і ставатиме ще кращим.

                                      Уч. початкових класів Гизюк Л.В.