Відкритий простір Дрогобицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4

03.10.2018 21:36

Творення людини – найвище напруження всіх наших сил. Це життєва мудрість і майстерність, і мистецтво. Діти не тільки і не стільки джерело радості. Діти – це щастя, створене вашою працею. 

                                                                                                                 В.Сухомлинський

 

Кожна школа обирає свій особливий шлях, як і свого часу середня школа №4 м. Дрогобича обрала свій шлях – у 1947 році випустила з під свого крила перших випускників – знаючих, компетентних, впевнених у своїх знаннях.
До сьогодні найважливішими для школи є якість знань випускників та їх громадянська позиція. Традицією колективу було і є в теперішній час навчити випускників відповідати на складні суспільні виклики, ефективно вирішувати проблеми, легко засвоювати нове, прогресивне протягом усього життя.
Колектив школи, втілюючи завдання Нової Української Школи, базується на позитивних традиціях, існує заради успішного життя, самореалізації та майбутнього кожної дитини, яка приходить до нас. Основною місією бачить підтримку освітньої реформи в Україні.
Тому основним напрямком роботи колективу є розкриття творчого потенціалу кожної дитини.
Легко оцінити результативність колективу, який працює з талановитими дітьми, і вони відповідно посідають призові місця на олімпіадах, конкурсах. Але ніхто і ніколи не оцінює діяльність вчителя, який зумів підняти рівень учня з низького до середнього. Для нас ця складова набагато важливіша, ніж бали зовнішнього незалежного оцінювання. Досягнення учня – це досягнення вчителя, який повірив у нього і надихнув.
Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів.
Випускники школи – це наша гордість, ми пишаємося ними, радіємо їхнім успіхам та досягненням. Вони успішно працюють у нашій державі та в країнах близького і дальнього зарубіжжя, у різних галузях та сферах діяльності; разом з ними радіємо їхнім успіхам та досягненням; спілкуємося з нашими випускниками. Дуже приємно, коли вони збираються на традиційну зустріч випускників та розповідають про свої досягнення. 
Відомими керівниками підприємств стали Леонід Неструєв, Аркадій Котенко, Едуард Іванов, Віктор Марченко, Михайло Завилов, Дмитро Огньов, Сергій Стратонов. Про них знають за межами нашої держави. 
Успішними підприємцями стали Швацький Олександр, Багінський Олександр, Соколов Олександр, Старий Володимир, Вдовін Геннадій, Романюк Світлана, Дудник Володимир, Харитонов Сергій, Зеленський Ігор, Вавілов Олесій, Петрів Олег, Стенцель Володимир, Довгель В’ячеслав, Шейкін Олександр, Щеткова Анжела, Дубровська Ніна, Грушанський Віталій, Масловський Сергій, Петрук Ігор, Гайченя Костянтин, Вольський Дмитро, Попович Сергій, Кушнір Денис, Льорет Олексій та Андрій, Рябчук Олександр, Криулін Євген, Черепахін Сергій, Ялонецька Олена.
Мир та спокій нашої держави охороняють Малихін Павло, Ференс Михайло, Цицик Юрій, Цицик Назар, Литвинко Роман, Рябцев Вадим, Радецька Юлія, Щепанська Олена, Дахно Юлія, Сальо Микола, Бачинський Микола.
Висот у медицині досягли Захаров Павло, Гетьман Олена, Дроздовська Лариса, Надім’янова Людмила, Кононов Генадій, Твердохліб Валерій, Мороз Ігор, Снігур Наталія, Сичова Віра, Осташко Віталій, Леончук Тетяна, Балашова Ніна, Кошарна Людмила, Карінова Діана, Слободян Олександр, Мельник Антон, Мельник Олександр.
Чимало випускників школи самі стали педагогами, знаними у нашому місті, районі, у Львівщині, в Україні. Тільки в нашій школі кожен п’ятий педагогічний працівник випускник школи. 
Відомими юристами стали: Швацький Аркадій, Курцман Майя, Возняк Володимир. Надзвичайний та уповноважений Посол України в Нідерландах – Ченцов В’ячеслав.
Мистецький хист допоміг досягнути значних висот на сцені, у літературі, образотворчому мистецтві, дизайні Максимик Марині, Кисіль Людмилі, Ганусею Руслану, Возняк Вероніці, Кубліцькому Дмитрові, Гейдику Олександрові, Джулай Наталії, Рип’янчин Вікторії та Рип’янчину Сергію, Лотарєву Вадимові, Нурієвій Тетяні, Гольбергу Леонідові, Арбузову В’ячеславові, Климу Едуардові, Дмитрієву Сергію, Штаньку Віталію, Тарасовичу Юрію, Чумаку Вікторові, Ланіну Петрові, Загорулько Марині, Марківу Андрію, Фоменку Юрію, Греху Сергію, Греху Віталію, Таранову Максимові.
Складно перелічити всіх! Відгукніться, чекаємо Вас у стінах рідної четвертої школи!
Доказом успішності наших випускників є слова відомого педагога-ученого Ш. О. Амонашвілі: «Школа розвиває й укріплює волю, терпіння, сміливість, дисципліну духу, окрилює думку та творчість.»
Бажаємо всім нашим випускникам удачі, нових звершень, успіхів та досягнень у майбутньому!