Всеукраїнський тур "Спасибі, мамо!"

23.02.2015 22:08

У будинку культури  м. Трускавця у суботу, 21 лютого, відбувся концерт відомої української співачки Наталії Могилевської у рамках всеукраїнського туру «Дякую, мамо». Так тур «Дякую, мамо» перетворився не просто в гастролі, а в масштабну всеукраїнську місію, мета якої - своєчасно сказати слова любові і поваги батькам. Шоу, підготовлене Могилевської, підкорило оригінальністю і масштабом постановки , а щирістю  - зворушило всю країну.

Давня любов Наталії до роботи з дітьми вилилася в унікальну постановку. У кожному регіоні, де проходить концерт, артистка заздалегідь збирає найталановитіших дітей з міст і селищ. І на концерті всі ці юні таланти виходять на сцену з Наталією, разом з нею вони танцюють, співають, і вимовляють слова подяки.

Настрій глядачів покращувався щохвилини, а гучні оплески не вщухали. Завершився концерт піснею «Спасибі, мамо» яка була присвячена усім мамам в Україні. До співачки на сцену приєдналися діти танцювального колективу «Радість», керівником якого є Вовденко Н.В.  та діти-вокалісти учителя музики Пуців Н.В. -   Дрогобицької ЗОШ №4 , і разом з нею виконали фінальну пісню. Дітки у білому одязі нагадували маленьких янголяток. Це був дуже зворушливий момент, який не залишив байдужим жодного у залі. Глядачі піднялися зі своїх місць і допомагали малечі оплесками. На обличчях деяких жінок блищали сльози, вони посміхалися й плакали водночас.

Наталії дітки дуже сподобались, вона повторювала - "Ви найкраші, ви зірки!". Дітки поводились безпосередньо та невимушено, чим постійно викликали у неї усмішку. 
На сцені було повне єднання, діти та Наталія були єдиним організмом. Вона огорнула їх своєю добротою, енергетикою, професіоналізмом.