Творчі успіхи учнів школи 2016-2017 н.р.:

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови:

ІІ місце – Болонна Христина уч. 11 класу – учитель Сидоренко О.Є.;

ІІІ місце – Хожаамкулієв Ярослав, уч. 11 класу – учитель Сидоренко О.Є.;

ІІІ місце -  Досяк Ігор., уч. 9 класу – учитель Гребець О.П.

Підсумки ІІ етапу учнівської олімпіади з української мови і літератури:

ІІІ місце -   Удич Софія  учениця  10 класу  - учитель Постойко О.Й.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії :

І місце -   Толстоп’ятко Марина  уч. 11 класу -   учитель Горічко М.П;

ІІ місце -   Дякун Тетяна  уч. 9 класу -   учитель Горічко М.П;

ІІІ місце -   Мосій Василь  уч. 9 класу -   учитель Горічко М.П;

ІІІ місце -  Летнянко Іван   уч. 10 класу -   учитель Горічко М.П.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії :

ІІІ  місце -  Мосій Васль   уч. 9 класу -  учитель Мідик Г.Р.;

ІІІ  місце -  Удич Софія   уч. 10 класу -  учитель Мідик Г.Р.;

ІІІ місце -  Толстоп’ятко Марина уч. 11 класу -  учитель Мідик Г.Р.;

Підсумки ІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу  знавців  української мови імені Петра Яцика :

ІІ місце -  Лиса Софія уч. 4 класу -  учитель Гриньків М.Л.;

ІІІ місце – Дукас Ірина   уч. 3 класу - учитель Лютик Н.Б..;

ІІІ місце -  Удич Софія  уч. 10 класу -  учитель Постойко О.Й.;

ІІІ місце -  Лоб Валерія уч. 8 класу - учитель Симович І.Р.;

Підсумки ІІ етапу V  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та  студентської  молоді  імені  Тараса  Шевченка:

ІІІ місце -  Півтораніс Діана,  уч. 8 класу   -   учитель Піців Л.М..;

ІІІ місце -  Кортик Ірина   уч. 11 класу -   учитель Постойко О.Й., Тростянчук Л.І.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури.

І місце -  Мельничук Лола,  уч. 8 класу     -  учитель Кожухова Л.А.;

І місце -  Німилович Діаніа, уч. 10 класу -  учитель Кожухова Л.А.;

ІІ місце -  Мусій Катерина,  уч.  8 класу  -  учитель Кожухова Л.А.;

ІІ місце -  Терехов  Кирил,  уч. 8 класу -  учитель Кожухова Л.А.;

ІІ місце -  Лащів Анна,    уч. 10 класу -  учитель Кожухова Л.А.;

ІІІ місце -  Васеньова Анастасія,уч.8  класу -  учитель Кожухова Л.А.;

ІІІ місце -  Савицькій Анастасія,  уч. 8 класу -  учитель Кожухова Л.А.;

ІІІ місце -  Кривошея  Каріна  уч. 10 класу -  учитель Кожухова Л.А.;

ІІІ місце -  Кравець Анна,  уч. 8 класу -  учитель Кожухова Л.А.;

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з польської мови:

ІІ місце – Дачук   10 класу     -  учитель Сіткевич І.Р.;

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з християнської  етики :

ІІІ місце -  Півтораніс Діана уч.  8 класу - учитель  Жуковська І.І..;

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства:

ІІІ місце -  Дякун Тетяна  уч.  9 класу - учитель  Бугун Л.Т.;

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади екології:

ІІІ місце -  Летнянко Іван   учень 10 кл. -   учитель Коцур О.І.

Творчі успіхи учнів школи 2014-2015:

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови у 2014-2015 н. р.:

ІІІ місце -  Осередчук Наталя  учениця 8 класу - учитель Паянова А.О..

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з християнської  етики у 2014-2015 н. р.:

ІІІ місце -  Удич Софія  учениця 8 класу - учитель  Стебельська О.І.;

Підсумки ІІ етапу учнівської олімпіади з української мови і літератури у 2014-2015 н. р.:

ІІІ місце -   Студзінська Анастасія  учениця  класу 10 - учитель Симович І.Р..

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 2014-2015 н. р.

ІІ місце -   Толстоп’ятко Марина  учениця 9 класу -   учитель Горічко М.П;

ІІІ місце -  Летнянко Іван   учень 8 класу -   учитель Горічко М.П..

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2014-2015 н. р.:

 І місце -  Толстоп’ятко Марина учениця 9 класу -  учитель Мідик Г.Р.;

ІІІ  місце -  Удич Софія   учениця 9 класу -  учитель Мідик Г.Р..

Підсумки ІІ етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2014-2015 н. р.:

ІІ місце -  Лоб Валерія учениця 6 класу -  учитель Симович І.Р.;

ІІІ місце - Тєрєхова Олександра   учениця 7 класу - учитель Берегуляк Л.Л.;

ІІІ місце -  Удич Софія  учениця 8 класу -  учитель Постойко О.Й.;

ІІІ місце -  Костик Ірина учениця 9 класу - учитель Симович І.Р.;

ІІІ місце - Бунь Людмила  учениця 11 класу - учитель Глембіцька П.І..

Підсумки ІІ етапу V  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та  студентської  молоді  імені  Тараса  Шевченка:

ІІ місце -  Лоб Валерія, учениця 6 класу   -   учитель Симович І.Р.;

ІІ місце -  Студзінська Анастасія   учениця 10 класу -   учитель Симович І.Р.;

ІІІ місце -  Моргун  Анастасія  учениця 5 класу -  учитель Моргун О.П..

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури. 

І місце -  Толстоп’ятко Марина учениця 9 класу -   учитель Федоришин Ж.Ф.

ІІ місце -  Башловца  Марія  учениця 10 класу -    учитель Кожухова Л.А.;

ІІ місце -  Долгополов Кирил учень  10 класу - учитель Кожухова Л.А.;
 
Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з польської мови
 
ІІ місце - Сидоренко Дмитро учень 10 класу     -  учитель Сіткевич І.Р.;
ІІІ місце -  Романюк Марія учениця 11 класу -  учитель  Сіткевич І.Р..