Напрямки виховної роботи

Напрямки виховної роботи

 

Національно-патріотичне виховання
Проводяться уроки громадянського виховання, бесіди, зустрічі, "круглі столи"

Військово-патріотичне виховання
Силами вчителів та учнів зібрані і систематизовані цінні матеріали з історії школи. Доброю традицією в школі стали уроки уроки Пам'яті, "Ніхто не забутий, ніщо не забуто",

Родинно-сімейне виховання
Співпраця  педколективу, батьків, учнів та громадськості дає позитивний результат. На засіданнях Ради школи та загально шкільного батьківського комітету розглядаються  актуальні питання навчальної, виховної, та господарської роботи школи. Систематично проводяться загальношкільні та класні батьківські збори, працює лекторій для батьків. Запрошуються фахівці з різних служб: міліції, медичних закладів, центру "Довіри", комісії сприяння сім’ї та молоді. Батьки наших учнів беруть активну участь у проведенні загальношкільних та класних виховних заходів, свят, туристичних походів, акцій милосердя, виставок, концертів.
Фізичне виховання та зміцнення здоров’я учнів 
У рамках роботи  шкільної програми "Школа здоров'я"  запроваджено профілактичні програми та акції "Життя без куріння", "Наркотикам-ні", "СНІД – це небезпечно".. Проводяться профілактичні щеплення, щорічні медогляди. В кожному класному журналі оформлено "листок здоров'я", із змістом якого має змогу ознайомитись кожен вчитель-предметник. Питання про результати щорічних медоглядів учнів систематично розглядаються на засіданнях педрад, нарадах при директорові.
Велика увага приділяється літньому оздоровленню дітей (пришкільні табори, наметові табори, турпоходи), особливо дітей-сиріт, інвалідів, багатодітних, соціально-незахищених; підсумки оздоровлення аналізуються на серпневій педраді, засіданнях Ради школи.
Художньо- естетичне виховання
Працює ряд гуртків естетичного спрямування. На заняттях гуртків формуються естетичні смаки, розвиваються таланти. Про успіхи гуртківців свідчать виставки дитячих робіт, звітні концерти та благодійні Формуємо такі риси характеру, як: доброта, людяність, милосердя до ближнього. 
Екологічне виховання 
Проводимо екологічні акції "Збережемо ялинку", "Пролісок", "Птахи- наші друзі беремо участь у святах квітів, конкурсі новорічних композицій. Виховуємо бережливе ставлення до природи. Нагороджені Почесними грамотами, пам'ятними подарунками.
Правове виховання 
В школі склалась дієва структура правового навчання та виховання всіх учасників навчально-виховного процесу: учнів, вчителів, батьків. 
Протягом багатьох років діє шкільна координаційна Рада з питань профілактики злочинів та правопорушень. Важливою ланкою є робота з неблагополучними сім'ями. Ці сім'ї регулярно відвідуються, складаються акти обстеження, при потребі залучаються  працівники міліції, служби у справах неповнолітніх, представники громадськості. Дітям із цих сімей систематично надається грошова та гуманітарна допомога, безкоштовне харчування, літнє оздоровлення.